• Увага! Для мешканців м. Полтави діє кур’єрська служба, яка доставить будь-яке замовлення до вашого дому.

Інтернет-магазин «КООП Полтава» здійснює доставку товару на таких умовах:

Вартість доставки замовлення визначається лише відповідно до тарифів поштової компанії. Якщо вартість замовлення менша за 300 грн, то додатково сплачується вартість доставки до перевізника товару в розмірі 5 грн. Також просимо звернути Вашу увагу – якщо номер відділення не вказаний, товар буде відправлено на склад №1.

Відправка замовлень відбувається з понеділка по суботу включно. Замовлення, яке надійшло до 12-ї години поточного дня і було оплачене до 14.00, відправляється того ж дня. Але бажано оплату проконтролювати дзвінком менеджеру, оскільки кошти на рахунок можуть надійти не відразу і ми не зможимо відправити Ваше замовлення.

Перелік перевізників:

- Нова пошта

- Делівері

- Інтайм

- Міст Експрес

Неоплачена заявка зберігається 7 днів, а потім анулюється.

Оплату за товар можна здійснити безготівковим платежем.

Безготівковий платіж являє собою перерахування коштів на банківський рахунок. Реквізити для оплати Ви отримаєте після оформлення замовлення. Рахунок оплачується тільки після формування Вашого замовлення і його підтвердження. Залежно від того, який банк Ви оберете, комісія становитиме 0%-2%. Обробка замовлення почнеться лише після того як гроші потраплять на наш рахунок.

Орієнтовну вартість доставки Вашого замовлення можна дізнатися, наприклад, на сайті «Нової пошти» у розділі «Калькулятор». Щоб довідатися про вагу і об’єм Вашого товару, які необхідні для проведення даних розрахунків, Ви можете зателефонувати нашому менеджеру. Однак Вам слід враховувати також, що в різних транспортних компаніях вартість одного і того ж вантажу може суттєво відрізнятися. Остаточна сума оплати за доставку буде визначена у відділенні співробітниками обраної Вами транспортної компанії.

Робота нашої фірми перевірена часом, ми працюємо з 1998 року. Тому ми гарантуємо, що Ви безперечно отримаєте якісний товар за низькою і цілком конкурентоспроможною ціною. Працюючи з нами, Ви економите свій час і гроші. Наша фірма зацікавлена у тому, щоб кожен наш гість став нашим постійним клієнтом.