• Увага! Для мешканців м. Полтави діє кур’єрська служба, яка доставить будь-яке замовлення до вашого дому.

Співпраця для постачальників

Увага, шановні рекламодавці, вибачте, ми не надаємо послуги що до розміщення Вашої рекламної інформації.

Для постачальників та виробників, заповніть будь-ласка форму і додайте файл з вашою інформацією. При натисканні кнопки "надіслати", лист відправляється автоматично. Протягом доби ми Вам зателефонуєм.

 

 

Умови співпраці для покупців

Первісною умовою, для якісної та плідної співпраці, є Ваша реєстрація на нашому сайті. Це необхідно, для того, щоб Ви могли здійснювати покупки у нашому магазині, щоб наші менеджери мали можливість якісно і швидко оформити Ваше замовлення та надати кваліфіковану консультацію стосовно усіх запитань, які Вас цікавлять.

Важлива умова - правильно і точно вказуйте свої дані - ПІБ, номер телефону, адресу доставки, відділення служби перевізника. Не забувайте залишати коментарі, що стосуються вимог до замовлення.

Після реєстрації і відправки заявки, Ваші дані будуть внесені в клієнтську базу. У Вас з'явиться свій менеджер, який подбає про те, щоб Ви вчасно отримали замовлення, а головне - в тій комплектації, яка Вам необхідна. Він також зможе проконсультувати Вас по телефону і допомогти внести корективи у замовлення.

Наш магазин здійснює продажі по всій території України. Доставка здійснюється будь-якою службою перевезення товарів. Якщо Ви не знаєте, який перевізник до Вашого місця розташування знаходиться найближче, Вам також допоможе наш менеджер. Для тих, хто перебуває на території Полтави та Полтавської області за маршрутами нашого відділу доставки - ми самі привеземо Вам товар і, можливо, зробимо це абсолютно безкоштовно! Подробиці у розділі «Доставка та оплата».

Умови співпраці з оптовими клієнтами обговорюються в індивідуальному порядку, по телефону. Номер Ви знайдете у верхній частині сайту. Залежно від суми і регулярності Ваших замовлень, на певні групи товарів є знижки. Отже, нам є про що поговорити.

Якщо Ви ще не вирішили - замовляти - не замовляти, реєструватися-не реєструватися, для Вашої зручності, на сайті працює онлайн консультація - пишіть. Віддаєте перевагу живому спілкуванню - дзвоніть. Номер той же, у верхній частині сторінки сайту.

Умови оплати - предоплата, для початку. Для оптових клієнтів, які знаходяться в Полтаві і Полтавській області, в подальшому, при плідній співпраці, можна буде розглянути питання про розстрочку. Отже, знову є що обговорити.

Ще одна умова - якщо на сайті зазначено, що товар продається упаковками, означає придбати його можливо тільки упаковками.

І найголовніша умова співпраці - взаєморозуміння і взаємоповага.

 

Інформуємо Вас про те, що, компанія КООПійка здійснює оптову та роздрібну торгівлю згідно законодавства України. Ваші права та інтереси будуть ретельно дотримані по ЗУ «Про захист прав споживачів» та інших законопроектів.

Звертаємо Вашу увагу, на умови повернення товару з різних причин:

  • Якщо Ви вже замовили товар, але він ще не відправлений зі складу - Ви можете відмовитися від замовленого товару, повідомивши менеджера по телефону.
  • Якщо ви вже отримали товар - можете здійснити повернення протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки товару. Список товарів, які не підлягають поверненню, визначений постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.

Повернення товару належної якості можливе за умови збереження його товарного виду (упаковка, пломби, ярлики) і споживчих властивостей, а також документа, що підтверджує факт купівлі та оплати (товарна накладна, видаткова накладна або довіреність).

Якщо Ви отримали товар не належної якості (з явним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей), Вам необхідно зателефонувати менеджеру, який допоможе вирішити цю проблему - Вам запропонують товар на обмін або оформлять повернення.

Переконливо просимо Вас, відправляючи товар назад, акуратно упакувати в повній комплектації разом з оригінальною упаковкою, ярликами, інструкціями і так далі.

Нагадуємо, що претензії щодо повернення, приймаються не пізніше закінчення терміну 14 днів з моменту отримання.

Важливо! При відправленні посилки через відділення перевізника, кур'єрською службою, компаніями перевізниками, фактичною датою повернення товару вважається дата, зазначена на посилці.

Терміни та порядок повернення грошей:

  • Гроші за товар, який Ви повернули, будуть нараховані на рахунок з якого надійшла оплата, або у відділення компанії перевізника куди було відправлено замовлення і на того ж одержувача. Терміни - 10 робочих днів з моменту отримання повернення, але не раніше, ніж надійде ваша оплата за замовлений товар (при оплаті, шляхом перерахування грошей на картковий рахунок інтернет магазину КООП або за умови післяплати).
  • Якщо ви повертаєте товар належної якості (наприклад, не підійшов колір, малюнок і т.д.) - Вам буде повернена його вартість, без вартості доставки.
  • При поверненні товару неналежної якості, ми повертаємо не тільки його вартість, а й вартість пересилки до Вас.
  • Не відшкодовується вартість товарів, повернутих з порушенням умов повернення (наприклад, Ви переслали товар не повністю, частково без пломб / ярликів), при цьому товар зворотному пересиланні клієнтові не підлягає.

Інтернет магазин КООП Полтава не несе відповідальність за затримку повернення товару з вини служб доставки товарів, тому, заздалегідь уточнюйте дату, коли товар буде доставлений, у перевізника.